13 april 2016

In Memoriam Thei Geraets

Ons bereikte het droevige bericht dat een van onze vrijwilligers Dhr. Thei Geraets op maandag 11 april is overleden.
Thei was zijn gehele werkzame leven werkzaam bij St. Joris en woonde met zijn gezin in de voortuin van de fabriek! Van zijn grote kennis, kundigheid en zijn interesse en betrokkenheid voor het keramische erfgoed heeft onze stichting dankbaar gebruik mogen maken. Mede dankzij Thei zijn talrijke verloren gewaande oude gipsen vormen uitgesorteerd, bij elkaar gepuzzeld en voor de toekomst bewaard gebleven.
Wij zijn Thei voor zijn betrokkenheid en inzet heel veel dank verschuldigd, we zullen hem missen!

Stichting Beesels Keramisch Erfgoed

Contact

info@sbke.nl
Ruys van Splintersingel 13
5954 BL Beesel
IBAN: NL20 RABO 0121 5396 28

© Copyright SBKE